Logistyka

Optymalizacja dostaw oraz ograniczanie ich kosztów to nasza specjalność.

Organizujemy transport i usługi magazynowania w ramach jednej firmy oszczędzając Twój czas i pieniądze

Pełne usługi logistyczne

Dzięki doskonale przygotowanemu zapleczu technologiczno-magazynowemu jesteśmy w 100% przygotowani do świadczenia pełnych usług logistycznych.

W ramach jednej firmy możesz więc nie tylko przetransportować swoje produkty, ale również umieścić je w nowoczesnym magazynie. Proponujemy ograniczanie zapasów magazynowych i dostawy w myśl zasady “just in time”.

Usługi logistyczne dedykowane są każdemu, kto poszukuje kompleksowych rozwiązań, gwarantujących wygodę, oszczędność czasu oraz pieniędzy.

  Szybki kontakt

  Masz pytania?

  Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny bądź przesłanie zapytania na adres e-mail.

  Baltic Forwarding Company Sp. z o.o.
  Logistyka
  Subwencja PFR
  Dotacja

  Odpowiedzią na potrzeby zdrowotne pracowników Baltic Forwarding Copmany jest udział Spółki w projekcie RPZP.06.08.00: Wdrożenie kompleksowych programów zdrowotnych zapobiegającym istotnym problemom zdrowotnym regionu oraz dotyczących chorób negatywnie wpływających na rynek pracy, ułatwiających powroty do pracy, umożliwiających wydłużenie aktywności zawodowej oraz zwiększenie zgłaszalności na badania profilaktyczne.

  Celem projektu jest wdrożenie programu zdrowotnego ukierunkowanego na eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy, w tym z zakresu ergonomii pracy.

  Modernizacja i dostosowanie stanowisk pracy pozwolą na zredukowanie czynników mogących powodować u pracowników dolegliwości zdrowotne związane z układem kostno-mięśniowym, oddechowym, nerwowym, krwionośnym oraz z narządem wzroku.

  Całkowita wartość projektu: 189 682,80 PLN

  Dofinansowanie projektu z UE: 161 230,32 PLN